Apartament do wynajęcia – Warszawa, Cybernetyki, 140 m2

obrazek

POWIERZCHNIA
139 m ²


PLAN MIESZKANIA:
Mieszkanie składa się z 3 sypialni, salonu połączonego z kuchnią, 2 łazienek, tarasu i praktycznego pomieszczenia gospodarczego.


STANDARD:
Mieszkanie jest stylowo wykończone naturalnym drewnem dębowym połączonym gustownie z czarnym granitem i dodatkami malowanego szkła: podłoga i drzwi dębowe, meble w różnych odcieniach dębu, czarno białe łazienki z ogrzewaniem podłogowym i dodatkami chromowanej armatury.
Mieszkanie zostało wyposażone w sprzęt AGD firmy BOSCH i nowoczesne TV LCD w dwóch pokojach, oraz głośniki ścienne SONANCE. Zadbano także o niespotykaną atmosferę sterowanego za pomocą pilota oświetlenia wielostrefowego, z możliwością uzyskania wielu ciekawych efektów świetlnych.
W lokalu zainstalowano czynne złącze telewizji kablowej oraz bezprzewodowy Internet WI – FI, z możliwością podłączenia 4 komputerów.
Kuchnia posiada kompletna obsadę, począwszy od dobranych kolorystycznie dodatków, po wysokiej klasy zastawę i prestiżowe garnki.


DODATKOWE INFORMACJE:
Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym budynku z winda. W budynku funkcjonuje całodobowa ochrona oraz monitoring.


LOKALIZACJA:
Na atrakcyjność tej lokalizacji wpływa nie tylko dobre połączenie komunikacyjne z centrum czy też z portem lotniczym, ale również niewielka odległości do Galerii Mokotów, kina, basenu oraz fitness.


CENA:
6000 PLN


ABELL_Constellation Sp. z o.o.
ul. RONDO ONZ 1,
00-124 Warszawa
tel.: +48 (0)22 544 92 52
fax: +48 (0)22 544 92 54
e-mail: abell1@abell.com.pl


(...)
Oparto na: